قو انین اپلیکیشن آساپلاست

مجموعه آسا پلاست جهت سهولت در انتخاب دستگاه از نظر کیفیت و سلامت و بدون عیب و اعلام به صنعت گران عزیز تمام سعی و تلاش و خود را انجام خواهد داد.

شماره همراه و ادرس و مشخصات فردی کاربر که توسط خود کاربر در قسمت افزودن محصول درج میشود تنها برای استفاده در برنامه میشود و ان را در اختیار شخص دیگری قرار نمیدهیم و این برنامه هزینه پنهان برای هیچ کاربری نخواهد داشت اعم تبلیغات و ارسال پیامک و بدون اجازه کاربر تماس برقرار کند و پیام ارسال کند و این برنامه به هیچ وجه اطلاعات شخصی هیچ شخصی را بدون اجازه کاربر در زمینه خرید و فروش ماشین الات در اختیار شخص مشتری قرار نمیدهد.

مواردی که ذکر خواهد شد و مجموعه آسا پلاست هیچ گونه مسئولیتی در قبال معامله های انجام شده نخواهد داشت:

 
= عدم صحت اعلامی مشخصات دستگاه از سوی فروشنده و انتقال وجه بدون روئیت حضوری دستگاه از سوی خریدار و هرگونه معامله ای که بین خریدار و فروشنده انجام بگیرید و از طریق این مجموعه باهم آشنا می شوند مسئولیت آن بر عهده خریدار و فروشنده است .

= خریدار تا اطمینان کامل از صحت دستگاه و محل دستگاه و شخص فروشنده هیچ گونه مبلغی را به شخص یا اشخاصی واریز نکند .

= هر نوع دستگاهی که همکاران جهت فروش مشخص میکنند باید مشخصات واقعی را با کمیت و کیفیت اعلام نمایند.

= هر گونه تبلیغ در این سایت یا اپ به صورت اختصاصی جهت فروش ماشین آلات صنف پلاستیک میباشد و هر گونه تبلیغ خارج از این صنف یا هرگونه کلمه یا جمله ای که با معیارهای جمهوری اسلامی ایران مطابق نباشد کاملا ممنوع است .

قابل توجه همکاران عزیز

-پس از توافق بین خریدار و فروشنده و قرارداد بین انها و پیش پرداخت مبلغ اعم از کلی و جزئی دستگاه در تملک خریدار می باشد و تا حمل و بارگیری هر گونه مسئولیت دستگاه بر عهده فروشنده است.

-هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار می باشد.

-هزینه بارگیری بر عهده فروشنده می باشد.

-پس از حمل و بارگیری کلیه مسئولیت دستگاه بر عهده خریدار می باشد.

-فروشنده موظف است که در صورت عدم حضور خریدار بارنامه را با اسم و کد ملی طرف قرارداد(خریدار) بارگیری نماید.

-نصب و راه اندازی با تعیین هزینه و توافق طرفین با موافقت فروشنده میباشد.